Uwaga Rodzice

Informujemy, że w naszym przedszkolu w roku przedszkolnym 2017/2018 będą odbywały się następujące zajęcia dodatkowe:

1. W ramach podstawy programowej w godzinach bezpłatnych

• j. angielski – prowadzony przez nauczycielkę Agatę Karolczak

• rytmika- prowadzona przez Annę Kiełpińską- firma ANIMA

• gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korekty- prowadzona przez nauczycielkę Aleksandrę Adamowicz-Ryfa

• religia- prowadzona przez nauczycielkę  Beatę Andrzejewską-Kaźmierczak

• logopedia- prowadzona przez nauczycielki: Beatę Andrzejewską-Kaźmierczak w przedszkolu w Rosnówku i Zuzannę Kubiak w przedszkolu w Szreniawie

• terapia pedagogiczna- prowadzona przez nauczycielkę Ewę Gramacką

2. W ramach podstawy programowej, po godz. 13.00

• piłka nożna- prowadzona przez trenera Wojciecha Paluszkiewicza z Akademii Reksia

• warsztaty taneczne- prowadzone przez Karolinę Kurek- firma Centrum Kultury i Tańca FAMA 2

3. Raz w miesiącu:

• koncerty Filharmonii Pomysłów,

• warsztaty plastyczne z Panem Pianką o

• Dogoterapia

W rytmice, j. angielskim i gimnastyce ogólnorozwojowej biorą udział wszystkie dzieci, w zajęciach z piłki nożnej (rodzice zobowiązani są wypełnić odpowiednie dokumenty) i warsztatach tanecznych tylko dzieci zapisane na zajęcia, w religii - dzieci, których rodzice wyrazili takie życzenie, a w spotkaniach z logopedą i terapeutą dzieci, które potrzebują pomocy ze strony specjalisty, jednocześnie na te zajęcia musicie Państwo wyrazić zgodę.

WSZYSTKIE ZAJĘCIA SĄ BEZPŁATNE

Plan zajęć dodatkowych